PowerStore Deneyimi
PowerStore'un esnek, yazılım odaklı mimarisi, değişen dünyada size tutarlı iş sonuçları sunar; çekirdekten uca ve buluta kadar iş yüklerini optimize etme, koruma ve ölçeklendirme sağlar.
 • Ölçeklenebilirlik
  PowerStore, bugün kullandığınız çözümlerin gelecekte ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmesini sağlayacak kapasite ve teknolojiye sahiptir. Verilerinizin konumu ve onları nasıl kullandığınız fark etmez; PowerStore siz gelişirken stratejinizi ayarlamanız için size bol miktarda kapasite sunar.
 • Esneklik
  PowerStore, büyük ölçekli veritabanları, bulut yerel uygulamaları, uç tabanlı IoT analitiği ve dosya tabanlı gibi çok çeşitli uygulamaları destekler.
 • Yüksek Performans
  Powerstore dağıtılmış bilgi teknolojileri için yeni temel gereklilik olan perfomansı ihtiyaçlarınıza göre genişleyebilen ve büyüyebilen şekilde size sunar.
Müşterilerin Dell PowerStore'u Tercih Etmesinin
En Önemli 10 Nedeni
 • Yazılım Odaklı Tasarım
  PowerStore, günümüz için gelişmiş depolama hizmetleri ve dağıtılmış iş yükü ortamları sunmak üzere sıfırdan oluşturulmuş "yazılım odaklı" depolama mimarisidir.
  1
 • Uyarlanabilir Mimari
  Değişime ayak uyduracak şekilde tasarlanan PowerStore, zaman içinde çözümünüzle daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur, fiziksel ve operasyonel tüm ihtiyaçlarınıza uyumlu sağlar.
  2
 • Entegre Zeka
  PowerStore'un yerleşik yapay zekası değişiklik yapmayı kolaylaştırdığından, başlangıçta basit olan işlemler basit kalmaya devam eder. Kendi kendini en iyi duruma getiren süreçler, hızlı düzeltmeler yaptığınızda bile manuel müdahaleye gerek kalmadan verimliliği, performansı ve kullanılabilirliği otomatik olarak ayarlar.
  3
 • Tahmine Dayalı Analitik
  Karar vermeniz gerektiğinde, PowerStore akıllı analiz ve bağlantıyla hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olur ve sunucular, depolama, ağ iletişimi ve bulut dahil olmak üzere birden çok altyapı kategorisinde içgörüler sağlar. PowerStore'un AIOps'u CloudIQ uygulaması, sorunları 3 kata kadar daha hızlı çözmeye yardımcı olur, riski azaltır, personel üretkenliğini artırır ve gelecekteki ihtiyaçları tahmin eder.
  4
 • Programlanabilir Altyapı
  Önde gelen DevOps, konteynerleştirme ve açık yönetim çerçeveleriyle derin entegrasyonlar sağlayan, genel işlemlerinizi basitleştiren ve kolaylaştıran ekosistem.
  5
 • AppsON
  PowerStore, endüstrinin merkezi bir ESXi hypervisor'e sahip tek amaca yönelik depolama cihazıdır. Bu, kullanıcıların iş yüklerini doğrudan cihaz üzerinde çalıştırırken aynı zamanda harici ana bilgisayarlardaki iş yükleri için ölçeklenebilir kapasite ve servislere olanak tanır.
  6
 • Gelişmiş Veri Koruma ve Güvenlik
  PowerStore, iş açısından kritik uygulamalarınızı ve verilerinizi hem çevresel bozulma ve kayıplardan hem de kötü amaçlı yazılım tehditlerinden korur.
  7
 • Uygun Maliyetli Çoklu Bulut
  PowerStore, operasyonel tutarlılığı korurken şirket içi altyapınızı hibrit bulut çözümlerine dönüştürmenize yardımcı olur.
  8
 • Kesintisiz NVMe İnovasyonu
  PowerStore, depolama, arabirim ve ağ teknolojilerindeki en son gelişmelerden tam olarak yararlanacak şekilde tasarlanmıştır ve yeni teknolojiyi kullanıma sunuldukça bünyesine katar.
  9
 • Her Zaman Yükseltme Avantajı
  PowerStore ile iş yüklerinizin her zaman en yeni teknolojide çalıştırıldığından emin olursunuz. Her şey dahil yazılım ve benzersiz Anytime Upgrade avantajı tam platform geçişlerini bile zahmetsiz hale getirerek gerçek anlamda bulut benzeri bir deneyim sunar.
  10
Dell PowerStore Hakkında Bilgi Almak için
Bizimle İletişime Geçin!