Dell Technologies ailesinin platinum iş ortağı olarak işletmelere ihtiyacı olan BT çözümlerini sunuyoruz.
NGN Hakkında
NGN; bankacılık ve finans, üretim, kamu, perakende ve enerji başta olmak üzere birçok farklı sektörde lider şirketlerin güvenilir yeni nesil teknoloji ortağıdır. Müşterilerine kaliteli teknoloji çözümleri ve profesyonel hizmetler sağlayarak katma değer yaratmayı amaç edinmiş olan NGN, müşterilerinin rekabette öne geçmelerine, iş verimliliklerini ve sürekliliklerini artırmalarına, üretim giderlerini azaltmalarına ve yeni büyüme alanları keşfetmelerine katkı sağlamaktadır.
Dell Networking
Dell Technologies ile ağınızı modernleştirin

Modern işletmeler için uçtan uca ve buluta uzanan yazılım seçimi, ekosistem entegrasyonu ve otomasyon: Dell EMC ağ portföyü, müşterilerin modern iş yükü taleplerinin uçtan uca karşılanmasını sağlayarak onları yarına hazırlar.
Dell Unity
Çoklu bulut sistemli bir dünya için taviz vermeyen depolama ünitesi

Dell EMC Unity XT all-flash ve hibrit depolama üniteleri sayesinde BT dönüşüm yolunuzu basitleştirin. Unity XT, aktif çift kontrol mimarisi ve kurumsal sınıf veri hizmetleri ile birlikte, verimlilik ve performans için tasarlanmış ve çoklu bulut yolculuğunuzu basitleştirmek için üretilmiştir.
Dell VxRail
VMware'i geliştimek üzere, VMware için, VMware ile inşa edildi.

İster veri merkezi modernizasyonunu hızlandırın, ister hibrit bir bulut dağıtın, isterseniz geliştiriciye hazır bir Kubernetes platformu oluşturun... VxRail müşterilerin sürekli yenilik yapmalarını sağlayan anahtar teslimi bir deneyim sunar.
Bizimle İletişime Geçin
Close
Close
Bizi Arayın