Çözümlerimiz
OceanStor Dorado 3000 V6
Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) için
giriş seviyesi all-flash depolama
Huawei OceanStor Dorado 3000 V6, basit, kullanımı kolay ve uygun maliyetli bir all-flash, SSD (Solid State Drive) depolama sistemi olup yaygın olarak çekirdek olmayan servis senaryolarında kullanılır. Bu sistem, simetrik aktif-aktif servisleri sağlamak için Huawei'in yeni donanım platformunu ve tam arabağlantılı SmartMatrix mimarisini kullanır.

Huawei tarafından geliştirilmiş yenilikçi donanım ve FlashLink akıllı algoritmalarını içeren, flaş medya için tasarlanmış Dorado 3000 V6; Smart serisinin akıllılığını ve verimliliğini, Hyper serisinin son derece yüksek güvenilirliği ile birleştirip modern, akıllı ve bulut kullanımına hazır bir IT sistem altyapısı için temel oluşturur ve kuruluşlara eşsiz veri servisleri sağlar.
OceanStor 2600 V5 Akıllı
Hibrit Flash Depolama
Yeni nesil akıllı hibrit depolama.
OceanStor 2600 V5, büyük kuruluşların işlerini ve iş kollarını geliştirmek üzere tasarlanmış yeni nesil bir giriş düzeyi, akıllı hibrit flaş depolama sistemidir.

Bu sistem, güçlü yakınsama yeteneklerini ve akıllı yönetim yazılımlarını kullanan özel bir donanım platformu ile donatılmıştır. Bu depolama sistemi, üstün işlevsellik, verimlilik, güvenilirlik ve İşletim ve Bakım sunar ve mükemmel iş sürekliliği ve veri güvenliği için verimli, esnek yedekleme ve felaketten kurtarma çözümleri sağlar.

Bu ürün, veritabanı OLTP/OLAP ve dosya paylaşımı gibi evrensel depolama ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve bu sayede devlet, kuruluş, enerji, medya, eğitim ve sağlık hizmeti sektörleri için mükemmel bir seçenek haline gelir.
Depolama sistemi en güncel OceanStor İşletim Sistemi'ni kullanır, SmartContainer'ı destekler ve Toplam Sahip Olma Maliyetini (TCO) düşürmek için bilişim, NAS, yedekleme, flaş depolama ve heterojen sanallaştırmayı entegre eder. Ayrıca, SAN ve SAN için ağ geçidi olmayan aktif-aktif tasarımı, kuruluşlara mükemmel esneklik ve güvenilirlik sunar.
Bütünleşik
Maksimum 128 GB önbellek sağlayan çift denetleyiciler ile bu depolama sistemi 32 Gbit/s Fiber Kanal ve RDMA kullanır, çok çekirdekli işlemci optimizasyonu, önbellek uyarlama ve all-flash depolamaya yönelik akıllı I/O programlama algoritmalarını uygular ve güçlendirilmiş performans ve uygulama verimliliği için Smart serisi işlevselliklerini sağlar.
Verimli
eService, bulut tabanlı 7/24 proaktif izleme ve uzaktan bakım hizmetlerini uygular ve özel Yapay Zeka (AI) algoritmaları ile hizmet değerlendirme, arıza tanısı, risk analizi ve tahmini işlevselliklerini sunar.

Akıllı
Bizimle İletişime Geçin