İşinizi Kolaylaştırın!
1
Huawei flash depolama ürünleri için sipariş verin, hızlı teslimat ve indirimlerden yararlanın.
2
2022 yılı bitmeden tamamlanması gereken projeler için acil ihtiyaç duyulan ürünleri kolayca tedarik edin.
3
Ürün tedarigi ile ilgili açık ve net iletişimin keyfini çıkarın.
Fast Track Çözümlerimiz
 • All-Scenario Wi-Fi 6 Çözümü
  Yenilikçi akıllı anten ve triple-radio teknolojileri ile AirEngine 6761 serisi AP'ler, stadyumlar ve toplantı odaları gibi yoğun ortamlarda bile tam Wi-Fi kapsama alanı sağlar. AirEngine 5671R serisi dış mekan AP'leri, dış mekan kapsama alanı için daha uygun maliyetli bir seçenek sunar. Tüm bunlar, işletmelerin kör nokta içermeyen kapsama alanı, "sıfır bekleme" hizmetleri ve kayıpsız dolaşım özelliklerine sahip Wi-Fi 6 ağları oluşturmasına yardımcı olur.
 • Düşük Karbonlu Akıllı CloudEngine Switch
  CloudEngine S5735-L, esnek ağ iletişimi, yüksek güvenlik, 3 katmanlı güçlü yönlendirme, daha yüksek performans ve üstün hizmet işleme özellikleriyle öne çıkıyor. Bağlantı noktası bekleme süresi, otomatik bağlantı noktası güç ayarlama seçenekleri gibi birden fazla enerji tasarrufu sağlayan teknolojiyle CloudEngine S5735-L, gigabit hızını masaüstüne enerji açısından verimli bir şekilde ulaştırır.
 • Tek Noktadan Ağ Yönetim Merkezi
  Çok şubeli kampüs senaryolarında, Huawei'nin CloudCampus 3.0 Çözümü, kuruluşların büyük veri, yapay zeka, SDN ve bulut yönetiminden yararlanan tek duraklı bir ağ yönetim merkezi oluşturmasına yardımcı olur. Ortaya çıkan faydalar arasında E2E otomasyonu, akıllı işletme ve bakım, yüksek kaliteli kablolu ve kablosuz hizmetler, otomatik hizmet sağlama, akıllı deneyim güvencesi ve artırılmış güvenlik koruması bulunur.
 • Tüm Sektörler için Uygun, Değer Yaratan Yenilikçi Ürünler
  Huawei'nin yeni kampüs ağı ürünleri, eğitim, sağlık, turizm, perakende, finans ve kamu gibi farklı sektörlerdeki müşteriler için en üst düzeyde kullanıcı deneyimi, buluta süper hızlı erişim, akıllı işletme ve bakım ve farklılaştırılmış hizmet güvencesi sunar.
Kampanya Detayları
Flash Track ile Benzersiz Sonuçlar
 • Sektör Lideri All-Flash Depolama ile İşinizi Bugün Hızlandırın
  Şimdi sipariş verin ve 4-5 hafta* içinde indirimli fiyatlarla teslimatın keyfini çıkarın. Huawei tarafından geliştirilen yenilikçi donanımlar, FlashLink® akıllı algoritma, sektör lideri SmartMatrix mimarisi ve ek donanım ihtiyacı olmaksızın aktif-aktif çözümü ile Huawei OceanStor Dorado depolama performansı ve güvenilirliği için yeni ölçütler belirleyerek kritik kurumsal uygulamalar için veri hizmetleri sunar. Veritabanlarından sanallaştırmaya ve büyük veri analitiğine kadar çeşitli senaryolarda OceanStor Dorado ile yüksel performans ve yedekliligin farkını yaşayabilirsiniz.
 • Yüksek Performans ve Multi-Protocol yetenekleri ile Hibrit Flash Depolamanın Keyfini Çıkarın
  Yeni nesil orta sınıf hibrit flash depolama olan Huawei OceanStor 2200/2600 V5 ürünleri, buluta uygun bir işletim sistemi, SAN ve NAS yetenekleri ve akıllı yönetim yazılımıyla mükemmel işlevsellik, performans, verimlilik ve kullanım kolaylığı sağlar. Hibrit depolama ürünleri bu sayede, finanstan kamu ve üretime kadar farklı sektördeki kurumlar için kullanıma uygundur.
Kampanya Detayları
Bizimle İletişime Geçin